Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan tanár alkalmassági?

Osztatlan tanár alkalmassági?

Figyelt kérdés
Milyen beszélgetés lesz, mit fognak kérdezni? Van olyan, aki nem alkalmas minősítést kapott?

2014. dec. 24. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
ámbár én óvodapedagógusinál csináltam alkalmasságit, ami teljesen más, de a megbeszélésen biztosan figyelni fogják, hogy nem vagy-e beszédhibás. Nem vagy-e pösze, nem raccsolsz, nem sejpítesz stb. Tájszólás nem számit annak.
2014. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg most jut eszembe, hogy részletes leírást szoktak feltenni a netre az alkalmassági vizsgákkal kapcsolatban. Keress utána a megjelölt egyetemeddel és szakoddal együtt!
2014. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

pl itt van az ELTE-é


[link]


(1.2. is én voltam)

2014. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam. Pont azért tettem fel itt a kérdést, mert az elte nem írja, tapasztalatok érdekelnének.
2014. dec. 25. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Első: pösze vagyok, és mégis felvettek a tanárképzésre :)


Szerintem a beszédhiba egyáltalán nem probléma, volt gimimben volt egy matektanárnő, aki úgy hadart, hogy először egy szót sem értettem abból, amit mond, pedig engem sem kell félteni a gyors beszélésben. A pöszeség meg javítható dolog, a volt föci tanárom is pösze volt, akit imádtam :D


Idén voltam az alkalmasságin, volt egy elbeszélgetés az elején, utána pedig választhattam, hogy egy pedagógiai jellegű könyvről vagy egy szituációról szeretnék beszélni.


ELTE, elsőéves földrajz-töri szakos hallgató :)

2014. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsi :)

Akkor csak a kicsikkel foglalkozóknak kritérium ez. Azért gondoltam, mert nálunk a tanítósoknak is ugyanaz az alkalmassági volt mint nekünk (óvósoknak) :)

2014. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!