Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi, és szakmunkás...

Érettségi, és szakmunkás végzettség nélkül milyen munkát lehet vállalni? Lehetőleg női, nem nehéz fizikai munka.

Figyelt kérdés
Nem azért nincs mert hülye lennék, családi okok miatt halasztanom kell(ett).

2014. dec. 27. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs az a családi ok... Nekem is szar elhiheted, mégis egyetemre mentem.


Általános iskolai végzettséggel mehetsz kocsmába pultosnak, napi 4000ért. Hülye aki ilyet elvállal. Menj érettségizni, és legrosszabb esetben is vállalj be egy felsőoktatási szakképzést. Akkor kaphatsz havi 50 ezret diákhitelként, tehát azt sem mondhatod, hogy nincs miből.

2014. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor elmondom, az igazi ok hogy pánikbeteg vagyok, és alig bírok/bírtam emberek közé menni. jövő hónapban megyek terápiára. de közben le is kéne érettségizni (mert tényleg szeretnék), de közben élni is kell valahogy.

középsulinál félévem van hátra az utolsó évből.

2014. dec. 27. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:

a tanuláshoz pont nem kell szóba állni senkivel

240 pontot csak összeszedsz

2014. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

csak amikor minden szartól pánikrohamod van, szerinted pont lehet tanulni, meg bemenni a vizsgára, mikor ott jön ki a legjobban :)

tudom hogy elcsesztem, de mostmár olyan mindegy, mondhatsz amit akarsz, változni nem fog, és nem tehetek róla.

2014. dec. 28. 10:00
 5/7 homo ludensz ***** válasza:
73%
A pánikroham nem lebecsülendő probléma s csak az tudja mit él át az aki kénytelen átélni, akit valaha is sújtott ez a betegség. Mert betegség! Nem hisztéria vagy rosszkedv kérdése mint sokan külső szemlélők ezt gondolják.
2014. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
és majd dolgozni nem lesz megterhelő?
2014. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
éppen próbálok belőle kijönni, gyógyszert szedek, és pszichoterápián leszek 1 hónapig. utána pedig szeretnék dolgozni.
2014. dec. 28. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!