Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van különbség ha én egy...

Van különbség ha én egy egyetemet estin végzek el? Van különbség nappali és esti végzettség közt?

Figyelt kérdés
diplomába be van jegyezve hogy nappalin illetve estin végezte el az illető? Köszönöm!
2014. dec. 28. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
levelező tagozatról tudok, az nincs bejegyezve, szerintem az esti se.
2014. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
A diplomámban benne van a tagozat, és úgy tudom, az oklevélmelléklet is tartalmazza.
2014. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nappalis voltam, 2010-ben végeztem osztatlan képzésben, az enyémben nincs benne a munkarend. A neten a diploma képek között viszont találtam olyat, ahova a suli belegépelte a képzés mellé, hogy levelező tagozaton végezte. Lehet, hogy iskolafüggő.


Jogilag egyébként természetesen nincs különbség a nappalin, vagy estin szerzett azonos végzettség között, egyenértékűnek kell tekinteni őket.

2014. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!