Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkahelyi problémák. Szinte...

Munkahelyi problémák. Szinte már-már általános, hogy úgy gondolja a "főnököd", hogy éppen abban a pillanatban tojt ki. Miért lett ez így?

Figyelt kérdés

Hosszútávon,hogy lehet elviselni a feletteseid unintelligens viselkedését és jellemtelenségét úgy,hogy nem szeretnél kilépni?

Sajnos,a team sem tart össze úgy,ahogy kellene...


2010. febr. 4. 03:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de sokáig sehogy. Vagy rámész idegileg és tűrsz vagy egyszer kirobban belőled és mehetsz. Hacsak nem téríti észre a főnöködet pár keresetlen szó. Még azt sem tartom lehetetlennek ha egyszer négyszemközt megkéred, hogy emberileg más hangot üssön meg! Tudom, hogy nehéz munkát találni meg hitel, gyerek meg minden, de nem a se*ggéből rántott ki!
2010. febr. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A vállalkozók zöme tisztességtelen,azt tesz a dolgozójával,amit akar.Tudja,hogy a munkanélküliség miatt a melós kénytelen tűrni,mert helyére a főnök talál akár százat is.
2010. febr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna. Én próbáltam vele rendesen beszélni, de annyira primitív, hogy csak rosszabb lett. Tipp: család melegébe menekülés, önbizalom: tudom, hogy tisztességesen, magas színvonalon végzem a munkámat és soha nem sikerült az ellenkezőjét bebizonyítania, csak piszkálódással próbál kiutálni, és a remény, hogy úgyis ő hal ki innen előbb, a gonoszság és az alkohol és egy kis agykontroll a részemről majd megteszi a hatását a szervezetére. A kollegák meg sajnos mindegyik a saját kis párezer forintos pecsenyéjét sütögeti, a diktátor alá dolgozik, erkölcs, emberség ma nincs.

Egyébként rossz kategóriában vagy.

2010. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Nem a maszek szféra terhére írtam kérdésem.Nagyon is állami.1bizonyos kórház,bizonyos osztályáé,ahol a főnővér roppant jellemtelen és sikkasztásnak minősülő dolgokat is képes megengedni magának...és nem tudunk ellene tenni semmit.Már próbáltuk.Az lett az eredménye,hogy áthelyeztette az 1ik kollégát,míg a többiekkel folyamatosan baszakszik.
2010. febr. 6. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!