Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Báthory István nyírbátori...

Báthory István nyírbátori gimnáziumba hanyas átlag kell? fontos!

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és a Báthory István gimnáziumot szemeltem ki... a "nyelvi előkészítő osztály angol nyelvből" tanfolyamot... na most arra lennék kiváncsi hogy hanyas átlag kell mert hát nem vagyok egy kifejezett... jeles tanuló... kérlek segitsetek !!

2015. jan. 1. 13:34
 1/2 anonim válasza:
Hát, annyit írok hogy nem könnyű eset az iskola. múgy 4-es átlag ami kell, hogy biztosan felvegyenek. De ott rengeteg a flegma tanár. Angolból kiejtése sincs a tanárnak. Egyenesen rosszul tanítják a nyelvet. Aztán meg amikor egyetemre kerülnek nem tudnak semmit. A tanárok random szerűen irogatnak jegyeket. Aki nem tetszik nekik azokat lerontják. Nem ajánlom. Nézegess Nyíregyházán iskolákat. Unokatestvérem ecsetelte a dolgokat nekem.
2015. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha jó tanárt fogsz ki, akkor nagyon jól megtanulhatod a nyelvet. Az iskola legjobb amgol tanárja Csaposné Szták Enikő, de őt biztosan nem kapjátok, mert már tavaly kapott osztályt. A másik jó tanár Feketéné Baracsi Anita, ő tanít engem is, nagyon szeretjük, az osztályát tavaly vitte nyelvvizsgázni, akiket csak 2 éve tanít! Jó tanár még Magyar Jánosné, habár őt annyira nem szeretik, de kétségtelenül jó tanár.
2016. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!