Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Gyorsjogsiról vagy a Non-Stop autósiskoláról?

Figyelt kérdés

Próbáltam utánakeresni, de meglehetősen kevés értékelést találtam, ami elég vegyes képet mutatott (de ez gyakorlatilag az összes autósiskolára igaz)


Volt már náluk valaki, milyenek az oktatók, tényleg egy rakás rejtett költségük van?



2015. jan. 1. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyorsjogsival van tapasztalatom. A kresz részét e-learninggel csináltam. Jeleztem nekik, amikor kész voltam, aztán vizsga után egyből hívtam őket és adták az oktatót, akivel megbeszéltem a részleteket. Így visszagondolva nem mondanám, hogy jó oktató volt. Szinte minden órán előfordult, hogy kiszállt valahol intézni ezt-azt, ami volt, hogy 1 óráig tartott, pedig a forgalmihoz amúgy is kevés az a 30(azaz 29) óra. Viszont mégsem csapódott le ez úgy bennem, hogy hű de sz@r oktatóm van, mert már olyat is hallottam hogy van amelyik ordibál a tanulóval, ami teljesen érthetetlen számomra. Szóval nem tudom többihez képest milyennek számít. Azóta sincs jogsim, nem is akarok már.
2015. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és le van írva a honlapon, mit hogyan kell fizetni, nincs más költség. Viszont egybe elkérte a 30 óra díját második órán (nem tudom ez így van-e máshol is)
2015. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én a Non-Stop autósiskolát nem ajánlom. Lehúznak és nem is kertelnek.Az iskolavezető azzal kezdte, hogy csak akkor megyünk át a forgalmin, ha lefizetjük a vizsgabiztost. Meg az oktatónak is meg kell élnie...

Ha ezt nem akarod, ne menj oda!

2017. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!