Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha két félév után hagyom ott...

Ha két félév után hagyom ott az egyetemet, akkor lehet kérvényezni, hogy "ledolgozhassam", amit vissza kellene fizetni?

Figyelt kérdés
Két félévet járnék egy adott szakra, majd kiiratkoznék és felvételiznék egy másikra. Tudom, hogyha csak egy félévet járnék, nem kellene visszafizetnem semmit, két elhasznált félév után viszont kellene. Hallottam olyanról, hogy lehet kérvényezni, hogy ne kelljen visszafizetnem, hanem a diplomám megszerzése után annyival dolgozzak többet Magyarországon, ahány félévet elhasználtam. Tényleg lehetséges ilyen?
2015. jan. 4. 19:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy alapképzésről lenne szó, nem osztatlanról.
2015. jan. 4. 20:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, áshatod Orbán medencéjét cserébe :DD. De egyébként én nem hallottam, hogy ilyen lehetséges lenne.
2015. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!