Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csillagászatból lehet érettség...

Csillagászatból lehet érettségizni?

Figyelt kérdés
Van ilyen lehetőség Magyarországon?

2015. jan. 6. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet.
2015. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ezt hogyan valósíthatnám meg?

Szeretnék újra leérettségizni, és egyik választott tantárgynak a csillagászatot választanám.

Ez hogy működik? Mi a teendő ilyenkor?

2015. jan. 6. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Micsoda rosszindulatú ember az, aki a névtelenség mögé rejtőzve szándékosan félrevezet egy tanácsot kérőt?! Nincs csillagászatból érettségi! [link]
2015. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Felvin kilehet választani az érettségi tárgyaknál, ezért azt gondoltam, hogy van ...
2015. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamikor volt. Most nincs.
2015. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

#4 Igen,ezért kérdeztem énis

2015. jan. 6. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet. Olyan iskolákban lehetett, ahol akkreditáltatták külön a saját tanulóik számára, de éppen most szűnnek meg az ilyen akkreditált érettségi tárgyak.

Aki nem ért hozzá, az többet segít, ha nem válaszol.

2015. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De a kérdező fejében is lehet egy kis kavarodás. Nincs olyan, hogy "újra leérettségizni". Ha már van érettségid, akkor csak konkrét tárgyakból jelentkezhetsz ismétlő vagy szintemelő vagy kiegészítő vizsgára, és ilyenkor nem kell külön választott tárgy. Csak abból jelentkezzél, amiből javítani akarsz vagy szükséged van új jegyre. (ELőző)
2015. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Volt, de csak mint akkreditált érettségi tárgy. Éppen ezért utoljára a 2014/2015-ös őszi vizsgaidőszakban lehetett belőle érettségizni... Sajnálom, pedig nagyon jó volt, életem egyik legszebb élménye, én 2013 nyarán érettségiztem belőle előrehozottként (akkor még azt is lehetett...) Kecskeméten a Katedra középiskolában, itt lehetett csak az országban, előtte kaptunk felkészítést is 2-3 alkalommal. Akkor már tudtuk hogy az volt az utolsó lehetőségek egyike..
2015. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!