Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségit szeretnék venni...

Érettségit szeretnék venni egy másfél éves, felső oktatású OKJ-s tanfolyam miatt. Van esély a lebukásra?

Figyelt kérdés

Mivel jelenleg is dolgozom, nincs időm 1-2 évet lehúzni az érettségivel, és mivel nem dolgozni szeretnék a megszerzett képesítéssel, kizárólag csak hobbiként foglalkozni vele, így nem látom értelmét több év elpazarlásának, míg megszerzem az érettségit.


Mielőtt bárki is azzal jönne, hogy mekkora lúzer és hülye vagyok, amiért érettségit akarok venni, kérem ne is válaszoljon a kérdésre!

26 éves vagyok, 3 szakmával is rendelkezem, jól keresek, semmi szükség nincs érettségire egyikhez sem.


Van egy hobbim, amihez a tudásomat szeretném bővíteni, de ahhoz, hogy elvégezzem a tanfolyamot, érettségire van szükségem, ennyi az egész.


A konkrét nevét nem írom le a tanfolyamnak, nem szeretném, ha rám ismerne itt valaki.


2015. jan. 6. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
hát elég sok esély van szerintem, de egyébként vannak ilyen gyors talpaló esti érettségi képzések is, nézz utána azoknak
2015. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!