Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, akit nem...

Van itt valaki, akit nem engedtek át tanári alkalmasságin?

Figyelt kérdés
Vagy tudtok olyat, aki nem felelt meg.

2015. jan. 7. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy eddig öszesen egy embert nem egendtek át. Mivel az osztatlan tanárképzés célja az oktatás leépítése ezért ha jót akarsz az országnak, akkor magadnak kell végiggondolnod, hogy alkalmas vagy-e. Ha jót akarsz magadnak, akkor meg nem mész tanárképzésre. Mi "tudomány" szakosok nagyon meg vagyunk azon döbbenve, hogy milyen színvonalatalan óráik vannak, és ráadásul miattuk kirugdalják a tanárainkat, és mindenféle jöttment huszadrangó idiótával töltik fel a keretet.
2015. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tanár akarok lenni és szerintem alkalmas vagyok. Azt tudod miért nem engedték át?
2015. jan. 7. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam alkalmasságin, egy lányt küldtek el, de ő olyan irritálóan viselkedett már a várakozás alatt is, hogy azt beszélgettük kint, ha ő úgy jön ki az ajtón, hogy megfelelt, akkor mi nem akarunk tanárok lenni. Nem volt bent 5 percet...
2015. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mégis mit csinált? Akkor lehet ő az az egyetlen, aki nem felelt meg?
2015. jan. 7. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!