Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Windows 8 Office csomaghoz...

Windows 8 Office csomaghoz tutorial? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Idén teszek emelt szintű érettségit informatikából, tavaly raktam középszintűt és mi csak 2003-as csomagot használtunk.Idén meg egyedül készülök fel, mert a suliba nem adatik meg a felkészítés rá. Elsőre nagyon bonyolultnak tűnik a 8as csomag, nincs hozzá esetleg valami tutorial amivel könnyen elsajátítom?

2015. jan. 7. 18:05
 1/2 anonim válasza:
Manapság már arra is van lehetőséged hogy jogtisztán és ingyenesen le tudd tölteni ingyen a Office 365-öt (legújjabb verzió) ha van diákigazolványod. Ezen a linkken töltheted le de ezelőtt ki kell töltened majd megerősítened a regisztrációdat [link] Segítség a regisztrációhoz itt: https://www.youtube.com/watch?v=p3fgc8Kw5xk&feature=youtu.be Itt tudsz majd bejelentkezni: [link] Tutorialt nem találtam de nem annyira nehéz csak ki kell kísérletezni vagyis megnyitsz egy jelen esetben 2003 és egy magad által kiválasztott programot pl.: Microsoft Word és összehasonlítod,ha valamit nem tudsz válaszolj erre a levélre és megpróbálok segíteni.Remélem tudtam segíteni.
2015. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. jan. 11. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!