Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet elvégez...

Mennyi idő alatt lehet elvégezni a B kategóriás jogosítványt? Legrövidebb idő alatt.

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész a piacra és veszel egyet. Kb fél délelőtt. Ha meg rendesen akarod megcsinálni, 2-3 hónapra saccolok minimum + az adminisztratív dolgok.
2015. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Háhh...:DDD Inkább a hivatalos részt választom. Csupán azért kérdezem,mert most fogok érettségizni,és nem szeretném hogyha a kettő keresztezné egymást!És emiatt kérdeztem,hogy most kezdjem el,vagy érettségi után inkább! Mivel a pénzt már összegyűjtögettem rá,csak nem szeretném,hogyha pl vizsgák közbe lenne az érettségi.
2015. jan. 8. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Az autósiskolák elég rugalmasak, akkor mész ott vizsgázni, amikor Te akarsz, ha azt mondod az oktatódnak, hogy ne most, inkább 3 hét múlva, mert most érettségi, semmi gond nem lesz belőle. Sok sikert mindkettőhöz! :D
2015. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Akkor felkeresem,hogy melyik a legjobb Debrecenben. :)
2015. jan. 9. 08:45
 5/6 anonim válasza:

Szeptember 11-én kezdtem, December 12-én vizsgáztam forgalmiból.

Persze mindenen átmentem elsőre, és vezetni is el tudtam kezdeni a kresz vizsga után rögtön. (Oszt. társam 2 hét után tudott csak kezdeni :S ) Szóval ha minden megy akkor 4 hónap. Esetleg 3 és fél, attól függ, hogy mennyit tudsz majd vezetni egy héten.

2015. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 10. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!