Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Senmelweis...

Mi a véleményetek a Senmelweis Egyetem kollégiumairól? Minden érdekelne!

Figyelt kérdés
Pl. Vannak-e nagy bulik, van-e egyágyas szoba, van-e minden szobához külön fürdő stb.
2015. jan. 8. 22:06
 1/2 A kérdező kommentje:
*Semmelweis
2015. jan. 8. 23:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Megboldogult ifjúságomból jó pár évet volt szerencsém koleszban tölteni (Selye). Egyágyas szoba csak végzetteknek volt (pl. PhD hallgatók), de a Rezsőhöz vagy a Tömőhöz képest még örülhettünk, hogy csak ketten voltunk egy szobában. Visszatekintve eléggé istálló jellege volt az egész épületnek, de ez akkor, fiatalon egyáltalán nem zavart. Fürdőszoba minden emeleten kettő volt (természetesen közös). Amikor gólyaként odakerültem, egy elég normális társaság lakott ott, ez sajnos évek alatt erodáldott. A szakkollégiumban jobbak voltak a körülmények, de én alapvetően introvertált típusként nem akartam a "közösségi elvárásoknak" megfelelni (az átlag mellett az is szükséges volt a felvételhez), így arról a helyről nem tudok nyilatkozni. Bulizni mindenhol van lehetőség, nyugiban tanulni egy fokkal nehezebb.
2015. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!