Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségiztető tanárt...

Az érettségiztető tanárt mennyire befolyásolhatja az értékelésben a diákról kialakult véleménye?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 05:05
 1/3 anonim ***** válasza:
+-10-20% kb.. ha nagyon tud a diák, teljesen mindegy mit csinál a tanár... de ha nem is szereti a diákot és mondjuk a diák nem is tud annyira, akkor mocskosan megszivathatja, ha meg akarja.
2015. jan. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagy mértékben.


Én nem voltam jóban a magyar tanárommal, aztán egy túlkapás miatt anyám beszélt vele (én valóban áldozat voltam csak) olyan 5öst kaptam hogy csak úgy porzott, pedig tudtam egy gyenge négyesre talán az anyagot

2015. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez tanártól (is) függ -

Mondjuk az írásbeli értékelésében annyira nem befolyásolhatja - Viszont a szóbelin talán

2015. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!