Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írjak a csoporttársamnak,...

Írjak a csoporttársamnak, küldjek e-mailt a tanárnak, vagy ne teljesítsem a kurzust?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, hogy elcsúsztam a vizsgaidőszakkal. És van egy tárgy amire tanultam ugyan, de nem vagyok elég felkészült ahhoz, hogy átmenjek belőle 5 nap múlva, amikorra a tanulmányi rendszerben felvettem régebben a vizsgaidőpontot. . Év közben megírtam egy zh-t, ami jó lett, ezért felmentést kaptam, hogy a tananyag feléből, amire a zh vonatkozott, nem kell vizsgáznom majd.

De beteltek a későbbi időpontok. Az évet úgy kezdtük, hogy a szánkba rágták, hogy mindenki vegyen fel időben vizsgát, mert az időpontok elfogynak.

Láttam a tanulmányi rendszerben, hogy egy csoporttársam fel van jelentkezve a későbbi időpontra. Ő a többi tárgyat nem teljesítette, más vizsgát nem vett fel, a zh-t sem írta meg. Kétszer beszélgettem vele kb, megadta a számát. Felhívhatom, és megkérdezhetem, hogy bemegy-e vizsgázni? Nem tűnök majd bunkónak? Vagy írjak a tanárnak, és kérjem meg, hogy ugyan be van telve az időpont, engedje meg, hogy menjek el a másik vizsgára?

Levelezős vagyok egyébként,jogi egyetem első féléve, és nem szeretnék hülyét csinálni magamból.



#vizsga #betelt vizsgaidőpont
2015. jan. 9. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van későbbi időpont akkor mi a probléma? Neked is jobb lenne ha később mennél, mert még nem készültél fel...


Szimplán add le az 5 nap múlva következőt és vegyél fel egy későbbi vizsgát

2015. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a későbbi időpontok beteltek. Köszönöm a választ. Felhívtam a csoporttársamat, de megváltozott már a száma. Írjak a tanárnak, vagy lejáratnám magam?
2015. jan. 9. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
csoport társad nincs fent facebookon? esetleg várhatsz hátha valaki leadja és lesz hely arra a napra. Addig is intenzív tanulás, ha más nem, elmész akkor és ha nem is sikerül úgy ahogy szeretnéd még ott az UV
2015. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!