Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénzügyi-számviteli okj-t...

Pénzügyi-számviteli okj-t oktató iskolát keresek, ahol segítenek is hogy a vizsgát teljesítsem. Ha valaki tud ilyet az írja meg az iskola nevét, címét?! Ha lehet Pest megyén belül legyen.

Figyelt kérdés
Jelenleg a Penta Unio iskolába járok és senkinek sem ajánlom, mert egy kicsit sem segítenek hogy átmenj a vizsgákon és a vizsgapénzeimhez is nagyon nehezen jutottam hozzá.
2012. márc. 5. 10:20
 1/10 anonim válasza:

Én a kotk-ban jártam Pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyamra!

árban a legkedvezőbb volt, és az oktatás pedig magas színvonalú, vizsgára is maximálisan felkészítettek, és mindenben segítőkészek voltak.

csak ajánlani tudom


1074 Budapest, Szövetség utca 37

[link]

2012. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Számalk-ba járok, nemrég kezdtem ugyan, de eddig tetszik az oktatás színvonala.
2012. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Éppen azt nézem mert Faterom is ott tette le a targonca vezetőit és simán át engedték.
2012. márc. 5. 11:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Károlyi Mihály?
2012. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs...
2012. márc. 6. 14:22
 6/10 A kérdező kommentje:
annyit tudok h a Penta Unio-ba senki se menjen tanulni, mert igaz h tényleg mindent leadnak az órán, de olyan keményen vissza is kérdezik a vizsgákon, hogy nehogy átmenj a vizsgán.
2012. márc. 6. 14:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Na de nem az a lényeg, hogy tudd is a követelményt? Én remélem, hogy ahova most járok, ott is kemény lesz az OKJ vizsga, szeretném látni, hogy érdemes-e tovább tanulnom majd ilyen vonalon?

Nekem szerencsém volt amúgy, itt a pénzügyi és számviteli mellé, jár majd egy bérügyintézői tanfolyam is alapáron .

2012. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazad van. DE! Az már durva h a könyvelő ismerősöm nem tudja megoldani a könyvelő modul feladatokat, mert annyira bonyolult pedig sikeres könyvelő.

Úgy gondolom h ez is csak egy szolgáltatás amiért én fizetek saját zsebből és kik ők h a pénzemért még meg is buktatnak. Sokat tanulok de a pótvizsgán is 1-2%-al tudok jobbal teljesíteni 50%nál. Unom h csak fizetek a kevéske pénzemből és szivatnak érte.

2012. márc. 7. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Értelek és igen, ebből a megközelítísböl jogos amit írsz. Viszont ennyi erővel meg is lehetne venni a papírt, aztán majd megtanulja gyakorlatban a dolgokat. :)

Én keresztfélévvel indultam, így nagyon az elején tartok, még a vizsgákról sem tudok nagyon semmit. Remélem hamarosan sikeresen vizsgázol!

2012. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ehhez hozzá kell szóljak. Szóval, a Penta Unió a legjobb oktatási centrum, igaz, hogy sokan buknak, de! a mérlegképes könyvelő olyan, mint az érettségi. Országosan mindenki ugyanazt a tesztet írja, és nem számítható ki előre, hogy mi lesz a vizsgán. Szóval, nem a suli követeli tőled vissza az anyagot, hanem az állam... és igen kemény tényleg, főleg a számvitel - elemzés modul, de meg kell oldani az előző évek összes interneten fent lévő feladatát és akkor nem lehetetlen átmenni belőle. Én is ismerek sok embert, aki szenved vele, de megcsinálható, csak nagyon nagyon nagyon sokat kell rá gyakorolni. Szóval ezért ne a pentát hibáztasd...hanem az államot, ő kéri vissza tőled keményen, a penta csak leadja az anyagot, úgy mintha egy suliba iratkoznál be, mert érettségizni szeretnél, ugyenez a szitu, csak mérlegképes könyvelővel.
2013. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!