Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mukodik az egyetemen a...

Ferenc112 kérdése:

Hogy mukodik az egyetemen a szakirany valasztas? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Az Obudai egyetem gepeszmernoki szakra szeretnem menni, es olvastam, hogy lehet valasztani szakiranyt(en jarmutechnikara mennek),

De nem ertem, hogy ezt most mikor kell valasztank? Amikor mar felvettek az egyetemre akkor rogton? Vagy ez mar mesterkepzes? Nem ertem, legyszi segitsetek:) koszi a valaszokat elore is!



2015. jan. 9. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem azonnal kell választani, valószínűleg ez a mesterképzésre vonatkozik. Először mindenki megtanulja a gépész alapokat, aztán szakosodhat.
2015. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a 3. félév után szoktak szakirányt választani.
2015. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagyis hülyeséget írtam, szakirányt majd úgy tudsz felvenni, ha teljesíted az adott tárgyakat.
2015. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kozben talaltam egy ilyet: [link] itt leirja hogy a mesterkepzes nem egyenlo a szakirannyal. Akkor ahogy a masodik valaszolo irta a 3. Felevtol ezekszerint lehet valasztank szakiranyt. Ez akkor hasonlo a kozepiskolai fakthoz?:)
2015. jan. 9. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen hasonló a fakthoz. Ha elvégezted az alapozó tárgyakat, amik szükségesek hozzá, akkor fel tudsz venni valamilyen szakirányt.

egy óbudais

2015. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!:)
2015. jan. 9. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!