Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kb 600 óra tanulással fel...

Nbmester kérdése:

Kb 600 óra tanulással fel lehet úgy készülni a fizika közép érettségire hogy 90 % felett legyen?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ő… Nagyon bőven?


Speciális matematikatagozaton nincs ennyi fizikaóra a 6 év alatt… Ennyi órával még a (szinte) biztos 95% feletti emeltre is fel lehet készülni.


Persze oda kell figyelni, és nem árt, ha nem egy huzamban megy végig az egész, hanem van idő emészteni a dolgokat.

2015. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ladylatex válasza:
TE BETEG VAGY!
2015. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hominida ***** válasza:

Nem beteg, hanem hálistennek akad egy szorgalmas srác ebben a puhány világban.


Igen, fel lehet készülni, nagyon is, ha ezt az időt sikerül megértésre, megtanulásra és feladatmegoldásokra fordítanod.

2015. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ladylatex válasza:
en eletemben osszesen nem tanultam 600 orat, de szerintem meg 60-at sem, megis jovo heten megyek allamvizsgazni. tanuljon az, aki hulye. mondjuk annak felesleges, ugysem lesz soha eleg talpraesett az elethez. en egy percig nem banom, hogy inkabb eltem ahelyett, hogy magoltam volna... az erettsegi meg piti, improvizalassal mentem at mindenbol.
2015. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És 80 alatt??
2018. máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!