Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégiumban mennyire...

Egyetemi kollégiumban mennyire lehet "díszíteni' a szobákat, és egyéb kérdések?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet poszterezni stb?

Minden évben más szobába raknak? (Tegyük fel, hogy minden évben bekerülök)

A szobatársak változnak? (Ha nem buknak ki stb)



2015. jan. 11. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Poszterezni lehet. A szobát lehet kérni, ha akarod, de pl. ha több kolija van az egyetemnek van hogy valaki inkább másikat választ, mert pl. akiket megismernek inkább ott laknak, kiderül hogy van olyan amelyiknek jobb a híre vagy csak szimplán kényelmesebb.

A szobatársak ha olyanokkal kerülsz össze akiket nem ismersz változhatnak, de ha pl. barátaid vagy összehaverkodtok és kövi évben is közös szobát akartok lehet kérni és akkor úgy tesznek velük össze.

2015. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A felújított kolikban kevésbé lehet "díszíteni", ott még vigyáznak a rendre és a kollégium állapotára általában. A régi koleszokban azt csinálsz amit akarsz, kenheted hupililára is a falat és azt ragacsolsz ki rá magadnak, amit akarsz, még örülnek is neki, hogy karban van tartva (értem ezt a festésre).


Az, hogy mikor van lakócsere, abszolút változó, valahol évente egyszer, valahol kétszer, ha a nyári herce-hurcát nem számolom. Nálunk pl. minden félév elején újra elbírálják a szobákat és bizony lehet, hogy új arcokkal raknak össze. Lehet variálni, vagyis ha négyen szeretnénk egy szobában lenni, akkor lehet kérni és igyekeznek odafigyelni erre annál is inkább, mert nekik is kevesebb meló, ha nem utólag akar mindenki átköltözködni egyik szobából a másikba, mert nem azokkal lakik, akikkel akart.

Nálunk szobát is lehet kérni, lehet hivatkozni, hogy felújítottam, megszerettem, stb. Vagy figyelembe veszik, vagy nem.

2015. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!