Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2009-es felvételi eljárásban...

A 2009-es felvételi eljárásban, a felvételi lap kitöltésénél, a középiskolai tantárgyak eredményeihez, a válaszott tárgyhoz nem muszáj a szabadon választott érettségi tantárgy évvégi jegyeit beírnom?

Figyelt kérdés

például: én nekem informatikából van előrehozott érettségim, de viszont az utolsó két év végi jegyem 3, 5. beírhatom-e a választott tárgyhoz például a biológiát, vagy a rajzot, vagyis azt célszerűen aminek az utolsó két évvégi jegy 5, 5?:D

Válaszokat előre is köszönöm:)


2010. febr. 6. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
A 2009-es felvételi eljárás rég lezárult. Egyébként mi van a kitöltési útmutatóban?
2010. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1: a 2009-esről lekéstél, nem gyengén.. XD

2: ha netán mégis a 2010-esről lenne szó akkor meg szépen a táblázat mellett (jobbra) elolvasod a **-os részt. Teljesen egyértelműen ott lesz a válasz.

2010. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

jójó...tényleg elírtam. az 2010.:D...boccs

am jham.megtaláltam az előbb, van egy kiegészítés rész hogy"Középiskolai eredményeknél a választott tantárgynak nem kell azonosnak lennie a szabadon választott érettségi vizsgatárggyal".



de viszont érdekes eza lap:d mert egymásnak ellentmondó dolgokat is leír:D

pl. A táblázatban NE TÜNTESSE FEL az érettségi vizsgára való jelentkezési szándékot, illetve AZ ELŐREHOZOTT ÉRETTSÉGI VIZSGA EREDMÉNYÉT.Kérjük, hogy csak olyan eredméyneket tüntessen fel a táblázatban, melyeket dokumentummal is tud igazolni....hát most nem azért de az előrehozott érettségit tudom igazolni. hiszen kaptam egy tanúsítványt:D

2010. febr. 6. 17:31
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
nem tanúsítványt, hanem törzslap kivonatot kaptál:)
2010. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha az van ott, hogy ne tüntesd fel akkor ne tüntesd fel... :) A törzslap kivonatodat majd a rendes érettségidre való jelentkezésedhez kell mellékelni.
2010. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondják. Neked nincs érettségid, mivel egy érettségit minimum öt tárgyból lehet letenni. Az előrehozott érettségid akkor lesz érvényes, ha a többi tárgyból is levizsgáztál, és kaptál egy igazi érettségi bizonyítványt.
2010. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hmm.köszönöm. sulimba teljesen mást mondtak:O.pedig még jóhogy be kellett vinni a lapot hogy "töltsük ki együtt":D...
2010. febr. 6. 18:18
 8/9 A kérdező kommentje:

lenne még egy kérdésem:D...szóval akkor az érettségi eredményekhez, azt se kell beírnom hogy angol lesz az idegen nyelv meg a választott tárgyhoz az infót?mert azt vágom hogy semmi eredményt nem kell...

namindegy.azért köszöntem.:D

2010. febr. 6. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:

"angol lesz az idegen nyelv meg a választott tárgyhoz az infót?"


nem kell, mivel ahogy az előbb idézted is: nem kell a szándékot jelölni:)

2010. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!