Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hány felvételi feladatot...

Ti hány felvételi feladatot csináltatok gyakorlásként? Központi felvételi

Figyelt kérdés

Én kb 10-10-et magyarból és matekból + suliban minden héten volt külőnóra amin gyakoroltam.

Kb 35-45 között szoktam megírni. (Nem a 100 pontból, hanem 50 pontból)

4.2 - 4.4 kb az átlagom.


Kicsit félek mivel a köv. sulikat írom majd be: (Budapest)

Madách kezdő német

Szent László infó

Szerb Antal

Corvin


+ beteg vagyok, lehet rosszabbul teljesítek de bízok magamban


Ti hogy vagytok / voltatok vele?



2015. jan. 15. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is ennyit gyakoroltam kb.
2015. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindet megcsináltam 2011-ben és 25 pont körülről indultam és mire a végére írtam minimum 10 ponttal többet írtam, mint az elején. Élesben a magyar 46 pont lett, a matek pedig 34 pont.
2015. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
mi nekünk elég gyengék voltak az előkészítők a suliba..ezért itthon gyakoroltam sokat.. 2009-től 2014-ig az összes magyart és matekot kinyomtattam és megcsináltam. ma még megcsinálom a megmaradt kettőt.. főleg a matektól és a magyar fogalmazástól félek,de meglátjuk :)sok sikert!
2015. jan. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magyarra egyáltalán nem gyakoroltam még, mivel tudom hogy az nekem 40-50 pontos lesz:D Matektól nagyon félek:( Négyes ötös tanuló vagyok belőle, de akkor se lesz több pontom mint 35, hiába gyakorlok/készülök rá..
2015. jan. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó. Emberek, akik szintén velem együtt írnak holnap. {izguljunk együtt, jaj}

Én matekon és magyar előkészítőn voltam a félévben, de meg kell mondjam, hogy nekem nem volt hasznos, mivel csak az orrunk elé tolták a feladatlapokat, amiket leellenőriztünk, de elmagyarázni nem igazán tudták. Persze, az is lehet, hogy csak én vagyok az idétlen. Matekból körülbelül az összes feladatlapot csináltam, de mivel nem az erősségem mindig 33-38 pont közt szokott sikerülni. A magyar szerintem könnyebb, bár csomószor nagyon 'ravaszak' azok a feladatok, de azt is ma átnyálazom, mivel 50-re törekszem, eddig a legjobb 45 pont volt, de jaj, mindig elnézek valamit.

Sok sikert, meg minden!

2015. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én ami eddig volt az összeset legalább 2x
2015. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy könnyű mondani,de próbáljatok meg nem parázni!!

Én tavaly írtam,olyan ideges voltam,hogy azt hittem,a suliban elhányom magam. De bízzatok magatokban!!

Sok sikert,szorítok!! :)

2015. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon sokat nem gyakoroltam , max 3-4 feladatsórt csináltam . Összesen 59 pontot írtam , a vártnál rosszabat . Ez tavaly volt , post szakközépbe járok , és gépészetet tanulok .

Sok sikert ! :) Amúgy bejutni könnyű , de elvégezni már nehezebb .

2015. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is holnap írom,a magyar az 40pont körül szokott lenni a matek meg 30-35körül,nagyon félek!de én általában azt mondogatom magamnak:felesleges izgulni ha tudom,ha meg nem akkor meg már úgy mind1!:D

Ne parázz rá nagyon,mert csak rosszab lesz,nagyon ideges leszel és attól még nagyobb a valószínűsége hogy rossz lesz mint hogy beteg vagy!:)

Ezen mindenkinek túl kell esni!:)

Sok sikert!

2015. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mikor gyakoroltam magyar 40 pont korul lett matek az borzalmas lett mindig 20 pont korul. Aztan elesbe nekem a magyar 39 lett a matek pedig 36.:)
2015. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!