Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME fizetősre átsorolás,...

BME fizetősre átsorolás, melyik féléveket nézik? Csak az őszi és tavaszi féléveket együtt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nyáron ellenőrzik az össz 30 kreditet, de most vagyok 3. félévemen. Nem valószínű, hogy a 2. és 3. félévemből összejön a 30 kredit. Kérdésem arra vonatkozik, hogy csak a 3. és 4. félévet nézik vagy a 2. és 3. félévet is?

2015. jan. 15. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig csak a tavaszi félév végén nézik.
2015. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Ne haragudj, de ha két félévből összesen nem tudtál összeszedni egy félévnyi kreditet, és ez nem valami elképesztő magánéleti dolog miatt történt, akkor szerintem keress valami hatékonyabb elfoglaltságot. Szerintem mindig a "legutóbbi" két félévet nézik, egyszer talán méltányosságival megúszható a szopóroller, de azért ennél keményebben kell nyomni.
2015. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az #1 mondja, mindig csak tavaszi félév után nézik. Ha ez a féléved most nem sikerült, akkor tavasszal húzz bele!
2015. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Második mekkora egy fasz.
2015. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sidel ***** válasza:
Csak tavaszi félév végén nézik az akkori tavaszi és őszi félévet. Ez nálad a 3. és 4. félév. Ezekből kell összeszedned a 30 kreditet. Sajnos nekem se lesz sétagalopp... ez a félév katasztrofálisan sikerült.
2015. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok. #2 2 kredit hiányzik, egyébként meg simán lehet mindenkinek rossz passzban. Akár te is.
2015. jan. 16. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!