Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok online játszható...

Hol találok online játszható magyar szó + kép memóriajátékot (olvasás tanításához)?

Figyelt kérdés
Ha nem online, hanem letölthető kép + szókártya párok, az is megfelel.

2015. jan. 16. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Elnézést, de konkrétan ilyen memóriajátékot nem tudok. Esetleg a varazsbetu.hu oldal letölthető anyagai között nézz körül, hátha lesz, ami neked is megtetszik, és tudod használni.


Az olvasástanításhoz én gyakran az edupics.com oldal képei közül szoktam keresgélni. Minimális angol tudás kell hozzá, de nagyon-nagyon gazdag kép és bőséges témakör választéka van. Én azok közül szoktam válogatni, amikor az órám anyagához készítek memóriajátékot, vagy feladatlaphoz illusztrációt, eseményképet, vagy hívóképet, stb.

A képeket és szavakat Word programmal táblázatba teszem, nyomtatom és kész is a memóriajáték. /a képek nagy része fekete-fehér, így a nyomtatási költség sem olyan tetemes. Aztán, hogy tartósabb legyen, lelaminálhatod, vagy tapétafóliával leragaszthatod.) Ilyent szerintem te is tudnál készíteni - már ha eddig még nem próbáltad. :)

2015. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Laminált kártyákat eddig is csináltam, de az edupics oldalt nem ismertem.
2015. febr. 7. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!