Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a mai felvételi?...

Hogy sikerült a mai felvételi? Melyik feladatot nem tudtátok? Elképzelhető, hogy lejjebb viszik a ponthatárokat?

Figyelt kérdés
Én elég sok feladatnál figyelmetlen voltam,még a magyarnál is,pedig az igencsak az erősségem,most viszont sok nem ment:/ A matekról nem is beszélve.A 9es,10es feladatot nem tudtam,illetve még van "pár" hibám.

2015. jan. 17. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy hogy lejjebb viszik a ponthatárokat? Ponthatárok akkor lesznek, ha összesítik mindenkinek a pontját, és megállapítják, hogy mennyire van szükség, ezek figyelembevételével ahhoz, hogy adott iskolába valaki bekerüljön. Tehát, megnézik mennyi pontja van az első harmincnak, (ha annyit vesznek fel pl.) és azok kerülnek be akiknek ennyi pontjuk van. Ez a ponthatár.
2015. jan. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Matekból én sem tudtam a 9-est, 10-est. :/

Figyelmetlenségből én is veszthettem pontokat, főleg a mateknál...

Magyarból csak a 4-est nem, a 10-esre meg már nem sok időm volt és lehet, hogy elkapkodtam.

2015. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
En a matekbol csak a 2,3,4es feladatot csinaltam meg a szogmerosbol 2-t...szoval xdd a magyar se lesz a legjobb..sajna..sztem a tavalyi es az elottiek sokkal konnyebbek voltak
2015. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem csak a 10-essel volt bajom :/ meg a 7 - essel. A magayar aránylag szerintem jó lesz. Szerintem elképzelhető hogy lejjeb visszik, de csak akkor ha a többség pl 100 - ból 40 - 50 pontja van.
2015. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát en nagyon elrontottam mindent..:( örülök hogyha lesz 30 pontom összesen.pedig 4-5 tanuló vagyok
2015. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Remélem..:/ nehéz volt
2015. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Matekbol az utolso harmat nemtudtam de a magyar viszonylag jol sikerult. A megoldo kulcs alapjan kb 60 pontos lett nekem. Egyebkent igen, leviszik a ponthatarokat mert nehezitett ev volt es a hiradoba(!!) mondtak be hogy leviszik szoval tenyleg ugy van:) es nemtudom eszrevettetek e de volt egy csomo mas tipusu feladat:s
2015. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 OlivérVálaszol válasza:
Nekem a matek 24pont lett a magyar pedig 40 és így a jobbak közé tagolódtam! Mostmar csak abban remenykedem,hogy felvesznek oda ahova menni szeretnek! Nektek is sok sikert ehhez!
2015. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem 25 pontos matek es 42 pontos magyar..
2015. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!