Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerult a felveteli?

Kinek hogy sikerult a felveteli?

Figyelt kérdés
Hogy erzitek hogy sikerult? Tenyleg nehez volt? :)
2015. jan. 19. 20:25
 1/6 anonim válasza:
A magyar könnyű volt, jól is sikerült, a matek viszont nehéz volt és nem is sikerült valami jól.
2015. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A magyarban rontogattam parat, a fogalmazas kusza lett, de ha arra van 6 pontom, megvan a 40.

A matekot tokeletesre ereztem, mert nekem konnyu volt (a 9.est nem csinaltameg, de a 10.re irtam valamit), de mikor atneztem a a megoldokulcsot, olyan 30-35 pontom lett.

Mindkettoben jobbra szamitottam, mert ez nem valoszinu hogy eleg lesz abba az eros gimibe ahova jelentkezem elsonek.

Szerintem igaza van a tanaroknak, atlagos nehezsegu volt, vagy konnyebb mint az eddigiek. De szerintem a "nehezseg" emberfuggo, kinek mi nehez.

2015. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem a magyar része jól sikerült, bár a szószerkezetes nem igazán ment, arra biztos kapok egy pontot, így: 40-42 pontos lesz majd.

A matekból az első 7 feladat ment nekem olyan jól, a 7. feladat úgy ahogy ment, az utolsó 2 meg nem annyira, de ahogy láttam, más se nagyon nyúlt hozzá (Gárdonyi, Eger). Az volt inkább a nehezebb, így: 33-35 pontra számítok.

2015. jan. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocsi, a 8. feladat. :D
2015. jan. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a magyar átlagosra,kb 35-38pontra sikerült, a matekból mindent tudtam az utolsó feladaton kívül ,meg egy kördiagrammot rontottam
2015. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ma néztem meg a pontjaim és 36 matek és 38 magyar lett
2015. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!