Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakközépből --> gimnáziumba?...

Szakközépből --> gimnáziumba? Fontos!

Figyelt kérdés

Jelenleg 10. osztályos vagyok egy szakközépiskolában, de rájöttem, hogy nem igazán szeretnék a szakmában elhelyezkedni, és nem szeretnék szakmai tantárgyakból érettségit tenni (mert ugyebár ez kötelező jelenleg, és változtatni sem engednek, hogy más tantárgyból érettségizhessek), ezért átszeretnék iratkozni egy gimnáziumba. Viszont 10. év végén ez lehetséges lenne? 1 nyelvet tanulok (angolt) és félek, hogy nem vennének fel, mert nem tanultam más nyelvet, és nem tudnék behozni 2 év lemaradást.. Esetleg ha most, év közben mennék át, és különbözetit kellene tennem, akkor csak ebből a fél évből kellene, vagy 1,5 évből? És mennyi időm lenne a felkészülésre? (tudom, ez iskolától is függ, de kb.)

16/L


2015. jan. 20. 15:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!