Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az új 2015. KRESZ vizsga,...

Vorosdemon888 kérdése:

Az új 2015. KRESZ vizsga, mennyiben tér el a régebbitől? Mennyire lett nehéz? És mikre érdemes figyelni vizsga közben?

Figyelt kérdés
Képek részletesebbek, cselesebb kérdések, kevesebb hiba lehetőség, több kérdés...???

2015. jan. 22. 17:12
 1/1 sanett61 válasza:

A formátum ugyan az mint amin gyakoroltok. A kérdések át vannak fogalmazva némelyikhez 4-5 válasz lehetőség van megadva. A képek szerintem jobbak és egyértelműbbek mint az előzőben. Én 70 ponttal mentem át úgy h a vizsga napján reggel csináltam egy 100% - os tesztet a régi kérdéssorból. Amúgy ha tudod a KRESZ-t akkor nincs baj.

Ja még egy : most nem 1100 kérdésből válogat a rendszer hanem 11000ből.

Sok sikert! :)

2015. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!