Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eotvosbe hany pontos felveteli...

Eotvosbe hany pontos felvetelikkel jelentkeztek?

Figyelt kérdés

En sajnos 79 pontot ertem el. Tudom, annyira azert nem veszes, de nem tudom.. Igazabol az bosszant benne, hogy ment az volna jobban is. Be merjem irni, vagy felejtsem el?

Akik Eotvosbe szeretnenek jelentkezni, kb hany pontot ertek el? Matek csak szerintem volt elegge nehez?



2015. jan. 23. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

70-75tel jelentkezem. Jovo het szerdan tudom megmondani bovebben, mennyi lett.

Szerintem ird be. Ha en ugy erzem, lejjebb megy a ponthatar, es van meg remeny, neked ia lesz :)

Engem is bosszant a pontszamom. Gyakorlasoknal 40-40 pontokat irtam, igy ez lesujto. Meg a magyaron annyira nem vagyok kiakadva, de a matek 9. Feladatot ugy elneztem, mint a sicc. Nem a kocka terfogata, hanem a visszamaradott testte. Felreertelmeztem. A 10.re irtam valamit de a megoldokulcs szerint az nem jo. Es ilyen egyszeru dolgokat neztem el, mint pl a meter, decimeter atvaltas, vagy azelso utolsojaban szamolasi hibam volt. Kb. 33 pontom lesz. A magyar min. 6 pontos fogalmazassal 40. De az meg megfelel.

2015. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit siránkoztok én nagyon örülnék annyi pontnak és szerintem más is, annyira szeretnék matekba 20 pontot a magyart nem tudom, de a matekban az a 20 pont nagyon kéne. Pedig aztán tavaly ötös idén meg négyes matekos voltam.
2015. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

*voltam/vagyok

2015. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, 45 magyart, és 32 matekot írtam. Remélem behívnak szóbelizni :// Mindenképpen elsőnek jelölöm a sulit, humán tagozatot.

Te melyik tagozatra mennél? :)

2015. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szinten human:) de a termeszettudanyosat is megjeloltem..
2015. jan. 30. 08:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt en is :D De tobb eselyt latok 45 magyarral, 32 matekmal a human tagozatra mint a termtudosra XD Milyenek a hozott pontjaid? Kulon-kulon hany pontod lett?
2015. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!