Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem a győri jedlikbe? :/

Van esélyem a győri jedlikbe? :/

Figyelt kérdés

Sajnos a felvételim eléggé rossz lett (65pont)

50 pontból 44.5 viszek bizi alapján. Jedlikes számolás alapján 80 pontot viszek+ a szóbeli. Amúgy a bizonyítványom 4.6. Nagyon megköszönném ha válaszolnátok ;)



2015. jan. 27. 16:18
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és azt el is felejtettem, hogy a szoftverfejlesztő angol szakra szeretnék első sorban menni.
2015. jan. 27. 16:31
 2/8 anonim válasza:
Hát igazat megvallva szóbelin nagyon össze kell majd szedned magad, de ha az megvan, még úgy sem lenne biztos, hogy felvennének, hiszen ne feledd túljelentkezés szokott lenni :(
2015. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szintén szoftverfejlesztő angol szakra jelentkeztem. (Jövőre kezdenék).

Felvételi 57 pont lett, Biziből olyan 40-43 pontot viszek, remélem én is, hogy bekerülök :(

Bár volt egy haverom aki NEM volt kitűnő, 34 pontot vitt, 52%-ra sikerült a felvételi és 2 hellyel maradt le. Ha 53%-osra írja vagy több pontot visz simán felvették volna.

Sok sikert neked is, azért sikerülhet! :)

2015. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Fiamnak 70 pontos lett a felvételije (35/35). 41 pontot tudunk vinni. Jedlikbe több szakot is bejelöltünk. 80 pontot számoltam, plusz a szóbeli. Van esély szerintetek bekerülni?
2015. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szóbeli vizsga hogy zajlik? Lehet készülni rá, vagy az ottani helyzet diktálja ennek a menetét?
2015. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én már azóta sok mindent hallottam. Iszonyatos felvételikk el és 4es 5ös felvétélivel vettek fel embereket. 1 szó mint 100 mindenkinek sok sikert a szóbelihez :)
2015. febr. 5. 14:51
 7/8 anonim válasza:
Ezek alapján simán felvesznek. :) Rengetegen ki fognak még esni előtted, nem a programozó szak a legjobb, viszont igazából mindegy melyikre mész, teljesen ugyanazt tanítják mind a 4 szakon. Mindegyiknek van programozás. :D Sima ügy lesz bekerülni. :)
2015. febr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb szakmára nagy a túljelentkezés, de meg van az esélyed. A németes szakokra nagyon kevesen jelentkeznek, ha olyat is bejelöltél, arra viszonylag sok az esély.
2015. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!