Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány ponttal vesznek fel a...

Hány ponttal vesznek fel a Schulek Frigyes építőipari szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
74 pontos a központim és 4.87 az átlagom. Elsőnek írom be, nagyon szeretnék bekerülni.

2015. jan. 27. 16:26
 1/6 anonim válasza:

Én a kéttannyelvűbe járok, most vagyok elsős.

Nekem 64 pontom, és kb. 4.2-es átlagom volt, és simán felvettek. Téged is biztosan fel fognak venni.

A kéttannyelvűbe jelentkezel, vagy a simába?

2015. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én mindkettőbe jelentkezem, biztos ami biztos :D És hogy szereted, mi a véleményed így, egy félév után?:)
2015. jan. 27. 21:31
 3/6 anonim válasza:

Ha már tanultál németet, akkor nagy előnyben vagy. Heti 20 óra német van (3 féle: német nyelvtan, hallás után értés és társalgás).

A tanárok többsége jól tanít, de nagy az elvárás.

2015. jan. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8 éve tanulok németet, és idén nyelvvizsgázom, ha sikerül, akkor meglesz a B1. De arra lennék még kiváncsi, hogy német mellett lehet-e angolt is tanulni? Nyílt napon azt mondták, hogy a nyelvi előkészítősöknek lehet második nyelv, de erről nem találtam semmit az iskola honlapján.
2015. febr. 1. 13:33
 5/6 anonim válasza:
Heti két órában tanulunk angolt. A némettel neked nem lesz nehéz dolgod :)
2015. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
RATKAI
2015. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!