Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén ki jelentkezett a Schulek...

Idén ki jelentkezett a Schulek Frigyes Két Tanítási Nyelvű Építőipari szkiskolába? Vagy ismertek olyat aki ide jelentkezett? 1. helyen

Figyelt kérdés
Olyan írjon aki az idegleines rangsor szerint valószínű, hogy bekerül az osztályba, én a 24.vagyok a sima magasepito osztályba.:3 az is írjon akinek valamilyen ismerőse oda jelentkezett, szívesen ismerkednék a leendő osztálytársaimmal:) 14/L

2014. márc. 14. 21:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Én a németes osztályba jelentkeztem elsőnek a simába másodknak még nem küldtek értesítést. 15/f
2014. ápr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
írtam üzit.:) engem már felvettek a sima magasépítői osztályba.:D
2014. máj. 16. 13:45
 3/12 anonim válasza:
Szia. Jövőre leszek 10-kes, kapsz tőlünk pár bukott gyereket :)
2014. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Egy kalap szar az egész iskola + a tanári kar.
2014. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

na jó tudni,hogy az osztályom egy pár bukott gyerekkel bővül majd..:D

az utolsó kommentelőhöz annyi lenne a hozzáfűzni valóm, hogy mindenki máshogy áll a dolgokhoz.

nekem pl sokan mondták, hogy jó suli.. bár mikor voltam beiratkozáson akkor 3 eléggé idegesítő, értelmetlen tanárhoz volt szerencsém.. s valószínűleg az egyik lesz az osztályfőnököm.. na mindegy.

állítólag pesten ez az egyik legjobb építőipari szakközép, szóval egyértelműen jó sulit választottam..:)

mondjuk a lányokat hiányolom az osztályból..mert az én osztályomban velem együtt lesz 3.xd

na már megint elkalandoztam teljesen más felé..

szóval annyi, hogy lehet hogy neked egy kalap szar,de nekem nem az.. még úgysem, hogy én 4es,5os tanuló vagyok.

2014. júl. 9. 11:54
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
RATKAI
2014. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szeretjuk a Ratkait, legjobb tanar forevor
2014. okt. 22. 22:54
 8/12 anonim válasza:
Nagy Péter XD
2014. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Nagyon rossz..

Persze van 1-2 jó tanár,plul a töri tanár nagyon jól tanít,meg az egyik építeszeti is nagy forma...de kb ennyi

De ezenkívűl az összes többi óra olyan hogy mindenki alszik annyira unalmas és monoton,semmi családiasság,egyszerűen az embernek elmegy a kedve a tanulástól...A fizika tanár maga a borzalom,az összes osztályban az osztály háromnegyedét megbuktatja mert nem tud tanítani,meg beszélni sem(csak nagyon-nagyon halkan) mert valami gégerákja volt...de az ilyen akkor ne tanítson,vagy kössön valami kompromisszumot!

A suli wc-ben teli van büdös bagóssal,még pisilni sem tud elmenni az ember mert kizavarják onnan a "nagy" dohányosok,és füvesek.

Tesi órák néha jók,de suliudvar sincs nagyon vagyis ami van az semmi...Amugy többségében rosszak mert semmi játék max hetente 1szer..:D

Az iskolában kb 10-15 lány van,a srácok többsége unalmas és fars..Persze vannak kivételek.

Én most 10-ikben mentem át egy gimibe(protekció szerencsére),és nagyon nem bántam meg...általánosban 4,4-4,5 volt az átlagom itt 2,9 szóval ne gyertek ide semmiképp!

(Mostani sulimba 4.3 az átlag,úgy hogy többet tanítanak,szóval tényleg nemtudtak itt tanítani :D)

2015. márc. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tényleg sz@r a suli?!
2020. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!