Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek égő, ha majd az...

Szerintetek égő, ha majd az egyetemi / főiskolai kollégiumba anyukámmal megyek beköltözni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy korai még a kérdés,de ma beszéltünk erről,és elgondolkodtam.

Vannak mások is rajtam kivül,akiket vmeik szülője elkisért v. el fog kisérni majd?


2010. febr. 8. 23:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Mármint őt is oda vennék fel?
2010. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Vannak, mert pl nem mki engednek el az autoval, pléne nem egy hétre, ha abban visznek cuccokat....
2010. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Ja, már értem... azt hittem hirtelen, hogy anyukával költözik be. :)

Hát, a költözésnél persze kell néha a segítség.

2010. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
Igen, az. A kollégium az önálló életed kezdete, kezdd stílszerűen, légy felnőtt. Gondolj arra, hogy sokan körülötted ennek alapján alkothatnak véleményt rólad, és lehet, hogy rögtön bekerülsz egy rossz skatulyába, mielőtt esélyed lenne megmutatni a többieknek, milyen vagy.
2010. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
Semmi égő nincs benne, sokak vidékről jönnek és a szülők ketten! kísérik őket főleg először. Minden szülő látni akarja hol és hogyan fog lakni a gyereke. Ez tök normális, semmi égő nincs benne, nem kisgyerekes vagy ilyesmi. Meg igazából fősulin az emberek sem olyan buták már mint középsuliban vagy áltanánosban hogy ilyesmit égőnek tituláljanak. Ez teljesen megszokott, ne aggódj.
2010. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%
23:13: ez azért már nem a gimnázium.
2010. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Az előző vagyok. Persze attól is függ, fiú vagy lány vagy. Ha fiú, akkor vérciki, ha lány, akkor csak félig.
2010. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Izé, mégsem voltam az előző, ketten közbeírtak. :-)
2010. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem égő. Akkor sem az, ha mások bután annak tartják.

Engem is a szüleim fognak kísérni, ebben biztos vagyok. Tudni akarják, hol leszek, merre mit csinálok, milyen a környezet; ha már egyszer nem tudhatnak mindig maguk mellett, otthon.

Ez teljesen normális. Nekem az a szokatlan, amikor a szülők, finomabban nem tudom magam kifejezni, le se sz.rják, hova kerül a gyerekük, hol és mit fog csinálni, ha távol lesz tőlük.


Ha elkísér, utána csak arról kell gondoskodnod, hogy ne akarjanak folyton-folyvást rendezkedni, takarítani, körülnézni,... csak amikor nagyon fontos, és esetleg sokáig nem tudsz hazamenni/szükséged van valami lényegesre. :D

2010. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
81%

Vérciki ha hülye vagy!

Fiút is meg lányt is visznek a szülők, és hangsúlyozom, nem azért mert gyerek, vagy mert nem tudna egyedül beköltözni, hanem mert a szülők a helyszínt látni szeretnék. Vonatkoztassatok már el.

2010. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!