Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Debreceni Egyetem Fogorvostu...

A Debreceni Egyetem Fogorvostudományi Karának elsőévesei melyik kollégiumba kerülnek?

Figyelt kérdés

#egyetem #Debrecen #kollégium #fogorvos #Debreceni Egyetem #Debreceni Egyetem Fogorvostudományi Kar
2015. jan. 28. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bármelyik kollégiumot bejelölheted. Eddig úgy volt, hogy a medikusok (orvostanhallgatók, gyógyszerészhallgatók stb.) csak a Markusovszky II-es, vagy a III-as kolit jelölhették be. Most már bármelyik kolit bejelölheted. Ahová elég lesz a szociális alapon vitt pontod oda fognak felvenni. Én a Markusovszky II-es koliban vagyok és nagyon szeretem. Tiszta, modern és olcsó is. Csak ajánlani tudom. Egy elsőéves gyógyszerészhallgató. :)
2015. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. jan. 28. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :) Ha van még kérdésed, írj nyugodtan. :) Bármiről kérdezhetsz.
2015. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sportkollégium!
2015. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!