Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok befizetni a...

Köteles vagyok befizetni a tavalyi osztálypénzt?

Figyelt kérdés
Hello. Jelenleg 10. évfolyamos vagyok,tavaly maradt 3000ft osztálypénz elmaradásom, a régi osztályfőnökömmel. Most az új osztályfőnököm kéri a tavalyi elmaradt osztálypénzt. Köteles vagyok befizetni? Nem voltunk kirándulni sehol se,és semmire se költötte el a tavalyi osztályfőnököm
2015. jan. 28. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, be kő fizetni, ahogy a többiek is megtették, mert majd most elköltitek.
2015. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem be kell, mivel ha idén mentek mondjuk kirándulni, vagy valamire csak kelleni fog a pénz, akkor abból neked is ki kell venned a részed. Na meg az osztály sem nézné szerintem jó szemmel, hogy mindenki más befizeti rajtad kívül. :D
2015. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha mindenki befizette, akkor be kell neked is. Ezt hívják Közös teherviselésnek. Nem lenne jó, ha az osztálytársaid csak úgy cserben hagynának téged, akármiben, mert nem vetted ki a részed a terhekből?
2015. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Semmi köze az oszinak ehhez. Az osztályt segíted vele. Lesz elég kiadás majd szalagavatón stb hidd el. Elég köcsögség amikor valaki nem fizet osztálypénzt de az abból vásárolt dolgokat meg használja. (itt nem feltétlenül tárgyra, hanem szolgáltatásra gondolom mint például tánctanár)
2015. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!