Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A tavalyi népszámlálási...

A tavalyi népszámlálási adatok mikor lesznek közzé téve?

Figyelt kérdés
Neten hol találom? Ksh honlapján?
2012. márc. 30. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Márciusra ígérték, de nem mondták meg, hogy melyik márciusra gondoltak. Úgyhogy az én tippem jövő március.
2012. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Év elejéig (nem tudom pontosan, de a március, ahogy írják előttem, reálisnak tűnik) kellett volna elkészülni az összesítéssel, de a határidő végén még el sem kezdték a munkát. Szóval lehet, hogy a jövő március is túl korai sacc..
2012. márc. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én nemrég olvastam erről egy cikket. Abban az volt, hogy az adatok feldolgozása akár ÉVEKIG is eltarthat. Szóval nem mostanában.
2012. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Míg minden apróságot átlagolnak több év is ltelhet. Egyenlőre olyanoakt hoztak nyilvánosságra, hogy kb. a lakosság 18 százaléka férfi a többi nő, nah meg hogy az országon belül hova vándoroltak az emberek....(Bp. és pestmegye környékére jöttek a legtöbben)
2012. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18 helyett 48 at akartam írni
2012. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Majd ha valaki kitalálja mit hazudjanak a kivándorlással kapcsolatban. Egyenlőre még csak a fejüket vakargatják.
2012. jún. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nemzetiségi adatokat 2014-ben tette közzé a Központi Statisztikai Hivatal:


[link]


Az országos és területi adatok itt találhatóak, hogy mikor kerültek oda, azt nem tudom:

[link]

2016. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!