Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy egy tanár lefeküdt egy évfolyamtársammal?

Figyelt kérdés
Harmincöt éves történelemtanárról van szó, aki lefeküdt egy tizedikes lánnyal. Szerintem ez már alapból durva, de ami teljesen kiakaszt, hogy a tanár folyton arról prédikál nekünk, hogy ő milyen etikus, felsőrendű, teljesen nagyra van magával, egy szarkasztikus álszent sznob. Eddig egészen bírtam, mert nem mindenkivel szarkasztikus, de most nem bírok ránézni. Egyébként ez igaz, nem csak pletyka. Ja, egyébként már megtörtént korábban pár éve, csak a lányt kirúgták.

2015. jan. 28. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha jó volt nekik és nem bánták meg akkor istenem mit mondjak rá? :D Amúgy meg mindkettő hibás volt a lány hagyta magát a tanár meg... hát ő is :D . Csak annyi hogy ilyen téren a tanár nagyobbat hibázott mert "ő a felnőtt" :D Ez ennyi... Szerintem ne foglalkozz vele túl rövid az élet ahhoz hogy ilyeneken kiakadj.
2015. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő szabad akaratából történt, akkor semmit. A törvény nem bünteti. Más kérdés, hogy én nem tenném, de ha szeretik egymást, akkor nem tudhatjuk mennyit küzdöttek az érzéseikkel.
2015. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De hogy jöttek össze?
2015. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincsen, hogy jöttek össze... De nem is értem, hogy miért fekszik össze mindenki mindenkivel...
2015. jún. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!