Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erasmus ösztöndíj szerződés...

Erasmus ösztöndíj szerződés teljesítése. Ennyi elég? Volt valaki hasonló helyzetben? Vagy bárkinek bármi ötlet a TO-n meg az Erasmus irodán kívül (mert mindenképp bemegyek, csak pár nap múlva)?

Figyelt kérdés
Voltam kint tavaly egy félévet, teljesítettem a szerződésben foglaltakat (kinti minimum kredit megszerzése, itthoni elfogadtatás, beszámoló), viszont lehet, nem fogom befejezni ezt a szakot (vagy csak jogviszony megszüntetéssel+újra felvétellel). Ennek van valami hatása az Erasmus szerződésre? Átfutottam a szerződést, de nem találtam semmi ehhez kapcsolódót, csak egy ilyet ("A Támogató jogában áll az Ösztöndíjast hazarendelni és a részére kifizetett ösztöndíjat részben vagy egészben visszakövetelni, amennyiben Ösztöndíjas hallgatói jogviszonya megszűnik vagy szünetel, külföldi tartózkodása alatt súlyosan megsérti a fogadó ország törvényeit..."), de ezt én úgy értelmezem, hogy az ösztöndíjas időszakra vonatkozik. Lehet, csak én bonyolítom túl ezt a dolgot, de ha visszafizetésre köteleznek akár részben vagy egészben, akkor jobb lenne, minél hamarabb megtudni. Mert végül is logikus lenne, ha visszakövetelnék, ha nem fejezem be a szakot, mert akkor mondhatni, hogy felesleges volt. Bár szeretném befejezni mindenképp, csak lehet, újra kell felvételiznem, mivel az egyik tantárgyból már majdnem ellőttem az összes lehetőségem, és így most még utoljára sem biztos, hogy meglesz.
2015. jan. 29. 01:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A szöveg alapján nekem is úgy tűnik, hogy arra az időszakra vonatkozik, amíg kint tartózkodsz, persze valószínű az Erasmus irodában kapsz majd csak normális választ. De szerintem ne aggódj ezen annyit, amúgy is lehet, hogy meglesz az a fránya tárgy;)
2015. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!