Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sürgősen kérném segítségeteket...

Sürgősen kérném segítségeteket! Át iratkozással kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés
Gimnáziumi tanuló vagyok 16/F de most költözés miatt át kell iratkoznom félévkor egy másik Gimibe és az első naptól félek hogy mindenki ismer mindenkit én pedig be állítok mint új tanuló hogy mit mondjak,mit csináljak??Szeretek hülyéskedni mindig nagy volt a baráti köröm de most valahogy "félek" hogy mégis hogy barátkozok meg velük.

2015. jan. 29. 19:57
 1/4 anonim válasza:
Ne pánikolj, én is így kerültem másik suliba. Első pár napban majd te leszel az újdonság :) de ők is csak ugyanolyan emberek, mint te, nincs mitől tartanod. Viselkedj úgy, mint máskor, másokkal. Légy nyitott, érdeklődő, vidám és barátságos mindenkivel :) Ez mindig bejön.
2015. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ismerkedést valahogy túlélem az osztálytársakkal de az újakkal szeretnek kötekedni a nagyobbak tudok verekedni mert jártam edzésekre de nem szeretek inkább barátkozok.Főleg hogy sport suliról van szó szerinted?
2015. jan. 29. 20:18
 3/4 anonim válasza:

Azt írod, hogy gimibe fogsz járni, szóval nem hiszem, hogy kötekednének, vagy verekednének. Tudod mit? Ha beléd kötnek majd ráérsz akkor ezen aggódni, addig nem kell. Szerintem nem lesz semmi gond!

Lehet, hogy egyszer-kétszer majd beszólnak, de ha látják, hogy nem tudnak ezzel összetörni, vagy megtörni, ha lepereg rólad, akkor nem fognak tovább kötekedni! :)

2015. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!! :) Megy a zöld :)
2015. jan. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!