Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem sikerült egy olyan...

Ha nem sikerült egy olyan tárgyat teljesítenem az egyetemen, amire sok már tárgy épül és ezért egy év csúszással jár a bukás, van-e valamilyen mód arra, hogy mégse kelljen egy évvel tovább járnom miatta az egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Másodéves gépészmérnök hallgató vagyok, első évben igen pocsék évet teljesítettem az iskolában, akkor a tárgyak többségéből megbuktam, értelemszerűen összeszedtem egy év csúszást.

Idén összekaptam magam, ezt az ismételt tárgyat leszámítva minden eddig sikerült legalább 3-asra, éppen ezért bosszant, hogy újabb csúszásom lesz miatta. Van valami mód ennek elkerülésére?



#ismétlés #második tárgyfelvétel #javítási lehetőségek
2015. jan. 31. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ha van belőle aláírásod, akkor kérvényezheted, hogy felvehesd a ráépülőt, és akkor a következő félévben megcsinálod mind a kettőt, de persze nem biztos, hogy engedélyezik.
2015. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, és akkor a tárgyat CV-n teljesíteni kell, azt ismerem. De nekem aláírásom sincs.
2015. jan. 31. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Akkor sajnos ez szerintem nem fog menni, így viszont elég sok időd lesz az utolsó féléveidben, talán tudnál vállalni diákmunkát, hogy könnyebb legyen kifizetni a csúszós féléveket.
2015. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!