Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizika középszintű érettségire...

Fizika középszintű érettségire otthon is fel lehet készülni vagy különtanárnál?

Figyelt kérdés

A fakot sajnos a rosszabbik tanár fogja tartani a suliban. És rossz évvégi jegyeket meg nem szeretnék tovább vinni :(

Előrehozottat lehetne csinálni fizikából (elvégre az 3 évig van..)



2015. febr. 1. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A középszintűre otthon simán felkészülhetsz, könyvekből+internetről meg lehet tanulni.

Az előrehozott érettségit fizikából már megszüntették (nem tudom, hogy a 2-3 éves tantárgyaknál hogy van, szerintem azokból sem lehet korábban érettségizni).

2015. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!:)

(Régebben tuti lehetett,ismerek olyat,aki 3.év végén érettségizett belőle:))

Lehet,hogy úgy próbálom megoldani,hogy hivatalosan nem iratkozok be fizika fakra, de bejárok-szóval jegyet nem fogok kapni...(ennek lenne értelme? :D)

2015. febr. 1. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha engedik, hogy úgy bejárj, lehet értelme..:)

Az előrehozottat nyelveken kívül megszüntették talán 2 éve (?), azelőtt én is csináltam előrehozottat matekból (3 évvel ezelőtt még lehetett, hogy mi értelme volt megszüntetni nem tudom, de valószínűleg azok se tudják, akik ezt kitalálták).

2015. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!