Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! Kötelező ilyet igényelni?

FONTOS! Kötelező ilyet igényelni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy aki Felsőfokú intézménybe jelentkezik annak kötelező diákigazolványt igényelni?

És a képet mindenképp oda kell ragasztani vagy csak ha igényeltem diákot?

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!


2010. febr. 9. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
csak ha igényled nem kötelező
2010. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ráér beiratkozásnál is intézni nem most (előző válaszoló)
2010. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én ma csináltattam képet:)

Nekem azt mondták, hogy jobb az ilyet most igényelni, mert akkor ha felvettek, szeptemberben akár meg is kaphatod a diákigazolványt! Ha nem teszel rá persze akkor is értesítenek majd róla, de ki tudja, hogy mikorra érkezik meg majd. És a középiskolai igazolványt október végéig lehet használni.

Nyilván adnának akkor ideigleneset is, de ha én (remélhetőleg) bekerülök egy vadidegen helyre nem nagyon szeretnék egyből vadidegen emberekhez ilyenekért fordulni.

Jobb az ilyenről most letudni! :)

2010. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!