Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az érettségi?

Mennyire nehéz az érettségi?

Figyelt kérdés
Első sorban akik tavaly tavasszal vagy ősszel vizsgáztak azoktól kérdezném. Sokat kellett rá készülni? Nehéz volt teljesíteni a minimumot? Mennyit tanultatok rá? Szeretném tudni a tapasztalatokat. Normális válaszokat kérek, előre is köszönöm.

2015. febr. 2. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem nehéz. 4 évig tanultunk rá.


a matekot elb*, de meglett a 3as

2015. febr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

írásbelire nem tanultam, csak annyit hogy az előző év érettségi feladat sorait nézegettem meg megcsinálgattam


szóbelire 1 hetet tanultam, és majdnem mindegyikből maximális pontot kaptam


(írásbelin rontottam többet, de szóbelivel felhúztam őket)


igaz nekem a fősulin nem a jegyeim számítottak , mert Művészeti szakra mentem


minimum az a kettes ugyebár.. nem nehéz, ha van egy kis gógyid akkor kevés tanulással is megvan,

szóbelin is csomó segéd eszköz van, szóval még a hülye is lebír érettségizni szerintem


nyílván ha akarsz fősulira vagy egyetemre menni ahova kellenek a pontok persze több tanulás kell.


én nekem 3-4es lett az érettségim, ha írásbelim jobban sikerül akkor jobb eredményt értem volna el


itt fősulin egy vizsgámra többet tanultam mint összesen érettségire

2015. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mind a száz akárhány tételt egy hét alatt tanultad?
2015. febr. 4. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

volt amiket tudtam, mert voltak próba érettségik év közbe, de egyébként nem mind tudtam, párszor átolvastam, a lényeg megragadt. De úgy ténylegesen 1 hetet tanultam rá.

a forrásból meg simán kiírod.


hát én töriből a tételek közül nem mind tudtam,

kihúztam egy olyat amit épp nem tudtam, de még fogalmam se volt szinte a tételről.

Forrás alapján írtam ki az egészet, és egész jó eredményt kaptam


szóval egyáltalán nem kell félni tőle.

Jó persze így utólag hogy túl van rajta az ember könnyű mondani. Én is izgultam előtte persze. Mindenki izgul.

De am szerintem még a legbutább is megcsinálja


(nálunk aki egész évek alatt bukdácsolt, angolból makogni alig bírt és átment akkor sikerülhet bárkinek)

2015. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. :)
2015. febr. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!