Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Költségtérítéssel kapcsolatb...

A Költségtérítéssel kapcsolatban van problémám, elvileg elfogytak az államilag támogatott féléveim, de nem soroltak át. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az alapszakot 10 félév alatt végeztem el, ebből 9 volt támogatott. Még maradt 3 félévem, ezt felhasználtam mesterszakon, és most át kellett volna sorolniuk. De nem tették, bejelentkeztem a következő félévre, felvettem a tárgyakat, és a státuszom: Állami Ösztöndíjas. Hivatalos értesítést sem kaptam átsorolásról, az összeget sem írták ki. Szerintetek mit tegyek? Ha nem teszek semmit, abból milyen baj lehet? Nem hamisítottam meg semmit, a beiratkozásnál is jól töltöttem ki mindent, ha szólnak, hogy fizessek, akkor megtettem volna.

2015. febr. 3. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a TO-t és kérdezd meg, mintha felnőtt lennél. Nyilván ki fog előbb-utóbb derülni, inkább te szólj, minthogy aztán bajod legyen belőle, nem?
2015. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért felnőtt fejjel sem könnyű kifizetni 400 ezret. Főleg, hogy tantárgyaim sem lesznek, csak diplomát írok, ami meg már szinte kész is van, mondhatni a semmiért fizetek. Ha csak nyár elején a diploma kiadásakor jönnének rá a hibájukra, addigra megkeresném ezt a pénzt, és nem kéne ismerősöktől kölcsön kérnem. Persze szívesen játszanám a "becsületes megtalálót" ha milliomos lennék....


Persze lehet az lesz a vége, de azért kíváncsi lennék, történt -e mással is már ilyen?

2015. febr. 3. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Passz, de orvosin pl. 14 államilag támogatott félév van.
2015. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!