Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van az egyetemeken meghatározo...

Van az egyetemeken meghatározott kreditszám, amit fel kell venni egy félévben?

Figyelt kérdés
Üdv! Azzal tisztában vagyok, hogy az egy év alatt 30 kreditet minimum teljesíteni kell. (Ez egy normális embernek nem okoz problémát, már majdnem az első félévben megvolt ez a szám.) Azonban most van választható tárgyam, amit fel is vettem UTÓLAGOSAN, amiért fizetni kéne, így szeretném leadni (nyilván ezért is fizetni kell, de nem annyit.) Ehelyett felvennék jövőre egy olyan tárgyat, ami még ráadásul tetszik is és fizetni sem kell érte. Így csak 28 kreditem lenne ebbe a félévben. Erre nem találtam semmi használható infót a weboldalon, T.O-n emg már voltam a felvétel miatt nem mennék vissza ilyen bugyuta kérdéssel. Haverok, ismerősök azt mondják, hogy semmilyen erre vonatkozó szabályzat nincs akkor teljesítem a kötelezőt amikor akarom. :D Több mint 5 ezret kéne fizetnem az utólagos felvételért, ezért jövőre időben venném fel. Köszi a válaszokat!
2015. febr. 3. 17:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Szóval 28 kredittel elkezdhetem és teljesíthetem a félévet? :D A gyengébbek kedvéért akik nem szeretnek regényeket olvasni. :D Ennyit elkérni egy tárgyfelvételért, kész vicc. Ráadásul ők írták ki késve.
2015. febr. 3. 17:46
 2/2 A kérdező kommentje:
Az utókornak, ha már a normális kérdésre nem tudnak válaszolni, hogy ba..zák meg az anyjukat. NINCSEN meghatározott kreditszám akár 25-el is elvégezheted a félévet csak ne felejts el minden félévben beiratkozni vagyis aktiváltatni a félévedet. Ne, hogy úgy járj mint én és fizetned kelljen. :D BYE :D
2015. febr. 4. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!