Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu oldalon kizárólag...

Felvi.hu oldalon kizárólag scanelt dokumentumot lehet csatolni, vagy scan minőségű fotót is elfogadnak?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen adja magát, hogy csak a hitelesség a lényeg, de szeretnék biztosra menni, nehogy emiatt ne sikerüljön. Arra lennék kíváncsi, volt-e már valaki aki befotózta a dokumentumait, és elfogadták-e. (ha nem muszáj ugyanis, nem költenék több száz forintot a scanelésre) Előre is köszi a válaszokat!

2015. febr. 4. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

elfogadják a fotót is, jpg vagy pdf lehet a fájl. ÉS benne is van a tájékoztatóban (talán az e-felvi oldalon is), hogy lehet fotó.

Én fotóztam annak idején.

2015. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Nem bogarásztam át ezek szerint elég alaposan a szöveget. :( Így viszont megnyugodtam és nyugodtan tölthetem fel a dolgokat.
2015. febr. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!