Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha orvosin első félévben...

Ha orvosin első félévben buknátok egy olyan tárgyat ami egy év csúszást eredményezne, folytatnátok, vagy abbahagynátok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol belefuthatsz ilyenbe, nem csak az orvosin (fizikus, földtanos, mérnök, bárhol).

De el voltam keseredve, mikor az első tárgyból UV-zni kellett menni, aztán rájöttem, hogy ez megesik. Elég sokakkal. És lediplomáztam. :)

Nem tudom milyen tárgy, hogy viszonyulsz hozzá, hány tárgy épül rá (csak egy vagy minden félévben épül rá valami). Ha úgy alakul, hogy tényleg csúszol, azt az évet nagyon jól fel lehet használni - pl erasmusra.

Én nem oda jártam, az évfolyamunkból senki sem ment orvosnak, de minimum a fele egy évvel később fejezte be a sulit, úgyhogy megesik.

2015. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy jó szakon vagy, mindenképp orvos akarsz lenni, akkor folytasd, ne add fel. Sokszor úgy érzem, hogy hiába egy summa cum laude orvos, ha ki tudja miért lett orvos, mert durván beszél a betegekkel, durván vizsgál, éss nem is jó szakember. Lehet, hogy valaki "csak" 2-3-as volt és még is sokkal jobb orvos. (Ez persze elmondható minden szakmáról. Kit érdekel hányas volt a gyerekem óvónője matekból és biológiából, csak kedves legyen a gyerekemmel).
2015. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvosin az első félév az egyik legkönnyebb. csak nehezebbek fognak jönni, de ha ez az álmod akkor ne add fel.
2015. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy feladtam volna az első kudarc után.
2015. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!