Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek összesen 48...

Szerintetek összesen 48 pontos felvételi nagyon rossznak számít? Hova van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az. Jobb gimnáziumba esélytelen a dolog szerintem
2015. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Persze, nem is szeretnék erős gimibe menni, csak gyengébbe. Szerintem jobb ha egy gyengébb gimnáziumban teljesítek jól, mint egy erősben rosszabbul.
2015. febr. 6. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazad van :) Hallottam már rosszabb felvételiről... Szóval ne aggódj :)

Amúgy melyik városban kéne sulit találni? Ha Budapest, talán tudok segíteni egy kicsit!

2015. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló, köszönöm a segítséget! igen, Budapest.:)
2015. febr. 6. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Leövey, Teleki, Színyei ;) Esetleg Vörösmarty. Azt hiszem mindegyikben van szóbeli, szóval ott igyekezz javítani :)
2015. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, még egyszer köszönöm!
2015. febr. 6. 21:21
 7/10 anonim válasza:
Nekem rosszabb lett mint a tiéd:D És az osztályba nekem lett a 3. legjobb! Milyen suliba szeretnél menni?
2015. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na, akkor nem is írtunk olyan rosszat, ha az osztályodban az enyémnél is gyengébb a 3. legjobb.:D Amiket megjelöltem, az az iskolám gimnáziuma, mert általános iskola és gimnáziumba járok, oda pedig már automatikusan fölvettek. Ezen kívül az Egyetemi Katolikus Gimnázium, Szent Margit, Álmos Vezér és Corvin Mátyás Gimnáziumokat jelöltem meg. És pont tegnap kaptam az értesítőt, hogy az Egyetemibe fölvettek. Szóval nem lehetetlen! Neked is biztos sikerülni fog. Te miket jelöltél meg?:)
2015. márc. 7. 19:22
 9/10 anonim válasza:
Naa, gratulálok! :) Én 2 közgazdasági iskolát jelöltem meg, az egyikbe felvettek már a másikba meg 85-90% esélyem van! :)
2015. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek! :) Ez bizonyítja, hogy nem reménytelen a helyzet egy rossz felvételivel sem!! :)
2015. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!