Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnáziumból szakközépbe -már...

Gimnáziumból szakközépbe -már késő?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy máshol szeretném folytatni a tanulmányaimat, így át szeretnék iratkozni egy szakközépiskolába. Ha jól tudom, ott újra kell kezdenem kikilencediktől a kimaradt "szakmai anyagok" miatt.

Én most kilencedikes vagyok, tehát nemrég kezdtem.

A kérdésem pedig az lenne, hogy ilyenkor még van esélyem, hogy átiratkozzak? Mármint úgy értve átiratkozni, hogy jelentkezni és jövőre ismét kilencedikeskénz kezdeni. Vagy már ilyenkor el van döntve, hogy kit vettek fel és kit nem? Vagy ne is próbálkozzak? Kivel kell ilyenkor beszélni? Ilyenkor ugyanúgy a központimat néznék és a jegyeimet?

Fontos lenne, ha válaszolnátok.


2015. febr. 6. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben csak jövőre jelentkezhetsz át,és újra kilencedikben kell kezdened.Egyébként bármikor bárhova átjelentkezhetsz,csak papírmunka kérdése.És azzal az iskolával vedd fel a kapcsolatot,ahova átjelentkezni szeretnél.Mivel már felvettek valahova,ezért már nem a pontszámaidat nézik.A mostani iskoládban szerzett jegyeket lehet..
2015. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mondtak, átvesznek-e
2015. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lezártad majd a tanévet, talán akkor kéne megpróbálnod
2015. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd az év végi bizid fogják megnézni
2015. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!