Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell vinni egy kollegiumba...

Mit kell vinni egy kollegiumba? (kozepsulis)

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 22:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
Felsorolást vársz, mint például: fogkefe, fogkrém, papucs,stb?
2015. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem ezt mondtak: Mindent
2015. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat egy ilyen listaszerure gondoltam :)
2015. febr. 10. 23:40
 4/13 anonim válasza:

Egyébként igen. :) Mindent, amire szükséged lehet a mindennapi teendőkhöz. Zuhanypapucsot is vigyél azért, még ha otthon nem is kell, oda azért mindenképp.

Ha van hűtő, vihetsz olyan kaját is amit abban kell tárolni. De gondolom menza azért van.. szóval ezt majd látod.

Ha véletlenül elmarad valami (és nem drága dolog) majd megveszed ott a városban.

Ha van laptopod vagy ilyen értékesebb cuccod, azt nem javaslom, mert nálunk anno volt, hogy valakinek ellopták. Azt előbb tapasztald ki. Az én első kolim nagyon lepukkant volt, az ajtót se lehetett bezárni, olyan béna volt.

2015. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Lista?

Fogkefe, fogkrém, 2 nagy törölköző + egy kicsi, papucs, tusfürdő, sampon, hajcuccok, fésű,csat, hajgumi, tampon/betét (ha lány vagy :D ), krémek, kencék, ajakbalzsam

Benti papucs, váltó cipő, csizma 1, csizma 2

Zokni, bugyi, melltartó, (harisnya)

Telefontöltő, pénz, igazolványok, kártyák

Könyveid, füzeteid, tollak

Nadrágok, pólók, pulcsik, kabát (vagy abba mégy), öv

Otthoni kaja (ha az ottani koszt nem ízlene és van hűtő)

Olyan ruha amibe kényelmesen elvagy a koliban


Őőőő..mit tudom én még...:D

2015. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat ennek a sulinak eleg jo kolija van...tavaly lett felujitva ketagyas szobak vannak minden szobanak kulon furdoje van...bar en felek hogy valami fontos dolgot fogok itthon hagyni...
2015. febr. 10. 23:47
 7/13 anonim válasza:

Aham..nekem is ilyen volt a fősulis. Zárható volt az egyik fiók az asztalban, abba be tudtam zárni a laptopot, de valamikor már azt sem tettem meg, jó volt a biztonság az egész kollégiumban. :) Akkor elviheted, ha van.

Ékszereid amiket hordasz

Körömcsipesz /olló

Tű, cérna

Sebtapasz

Zsepi, wc papír (de ezeket lehet venni ott is, csak nehogy ne legyen időd, és hirtelen menni kelljen :D )

PIZSAMA (basszus majdnem elmaradt), ágynemű (ha nem adnak)

Én vittem kispárnát is, mert nagyon lapos kis párnánk volt.

Azért olyan ételt is vihetsz ami eláll. Májkrém, egyéb konzervek, nasi

Gondolkozom ám még..

2015. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Azért azt javaslom, ha ennyi mindent elviszel, hogy kocsival menjetek, ne te cipeld a vonaton/buszon. :D
2015. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszi ^^ amugy azt meg megkerdezhetem hogy a bekoltozes az hogy zajlik? vagyis...milyen lesz?
2015. febr. 10. 23:56
 10/13 anonim válasza:

Még vigyél gyógyszert (fájdalomcsillapító, hasfogó, megfázásra valami, torokfájásra valami, ilyesmi)

Dezodor, parfüm, hajszárító.

Mi a szobatársammal közösen vettünk felmosóvödört, ruhaszárítót, de hát ez már fősulin volt, nem mindig mentünk haza hétvégén.


Nem tudom középsuliban hogy zajlik, mert én évközben lettem koleszos, csak bevezettek a szobámba, megmutatták hol a menza, ennyi. :)

A fősulin ott már más volt. Oda kellett azt hiszem érni 10-12-ig, szóltunk, hogy megjöttünk, kaptunk belépőkártyát, regisztráltunk, azt mehettünk fel. Valami ilyesmi volt. De biztos semmi különös, úgyhogy nem kell parázni. :) Talán volt valami rövid eligazítás aznap este, meg a házirendről ez + az.

2015. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!