Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az, amit érdemes/szükséges...

Mi az, amit érdemes/szükséges magammal vinni egy kollégiumba?

Figyelt kérdés

Szeptembertől koleszos leszek és érdekelne, hogy tapasztalt koleszosok mit mondanak, miket kell feltétlenül magammal vinnem, illetve mi ajánlatos. De persze elfogadom leendő koleszosok véleményét is, hogy ők mit gondolnak. Köszi a válaszokat! :)

L/19



2014. aug. 4. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Most tényleg soroljuk fel egy személyre való háztartási dolgot?:D

Gondold végig, hogy reggeltől-estig miket használsz otthon. Azokat vidd magaddal.

2014. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most elkezdhetném sorolni, hogy én mit vinnék, de van egy jobb ötletem :D


Holnaptól kezdve írj fel mindent, amit használsz, kezed ügyébe kerül. 1 hét alatt lesz egy szép listád, hogy miket használsz, aztán lehet majd onnan szelektálni. Na jó, lehet hülye ötlet, de én élvezném, úgyis unatkozom itthon :D

2014. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy jó kis összeállítás, érdemes a kommenteket is hozzáolvasni :)

[link]

2014. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek tényleg jó ötletek, szerintem elkezdek összeírni egy listát. :D És köszönöm a linket is, elolvasom! :)
2014. aug. 4. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amikor én voltam középiskolás egy jóval messzibb városban, csak az alapokat vittem

- Váltásruha

- Fogkrém

- Fogkefe

- Fésű

- Törölköző

2022. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!